music is the poetry of the air


MAGIA MUZICII - EDITIA a VI -a 2019     

 

 


 


PALMARES
MAGIA MUZICII - 2019

TROFEUL FESTIVALULUI – MARIA MIHAILA

MUZICA POPULARA

TROFEUL SECTIUNII MUZICA POPULARA – ANDREEA ANCHIDIN
GRUPA 11 – 14 ANI

TROFEU GRUPA– ANA-ELENA POTORAC
PREMIUL I –SIDONIA HURDUBAIA
PREMIUL II – ANDREEA PETREA
                   CLAUDIA IVANCUTA
PREMIUL III – MIRABELA LUNGU
MENTIUNE – MADALINA NISCOVEANU
                   MIHAELA PALADE

POP ROMANESC

TROFEUL SECTIUNII POP ROMANESC – MARIA MIHAILA
TROFEUL MINI STAR – JULIA DOBREA

GRUPA 6 – 7 ANI

TROFEU GRUPA – MARIA CHIRITA
PREMIUL I – ANA CATALINA ANDONIE
                    SAMUEL MURGULET
PREMIUL II – ALEXIA PAIU
                    STEFANIA GRIGORIU

GRUPA 8 – 9 ANI

TROFEU GRUPA – PATRISIA BARNEA
PREMIUL I – ANASTASIA PATRICHE
PREMIUL II – ARIANA LUNGU
PREMIUL III – ALESISIA IOANA RADU
                     MATEI LEFTER
MENTIUNE – GABRIEL CIULIN
                    
                     
TROFEUL JUNIOR – ADELINA CREANGA

GRUPA 10 – 11 ANI

TROFEU GRUPA – ADELINA TIMOFTE
PREMIUL I – ANDREEA PETREA
PREMIUL II – ANDREEA BICA                    
PREMIUL III – ALEXANDRA MARDARE  

                 
GRUPA 12 – 14 ANI

TROFEU GRUPA – MIRUNA BRATU
PREMIUL I – ANTONIA MUNTEANU                   
PREMIUL II – DELIA DAMASCHIN

POP INTERNATIONAL

TROFEUL SECTIUNII POP INTERNATIONAL – JULIA DOBREA                
TROFEUL JUNIOR – ALEXANDRU PREDA

6 ANI

PREMIUL SPECIAL AL JURIULUI – SOFIA DILEVSCHI

GRUPA 8 – 9 ANI

TROFEU GRUPA – MARIA MIHAILA
PREMIUL I – DENIS TECARU
PREMIUL II – STEFANIA COCIUBAN
                    DINA CAMENSCIC
PREMIUL III – NICOLAE CRETU

GRUPA 10- 12 ANI

TROFEU GRUPA – ADELINA CREANGA
PREMIUL I – MADALINA NICOLE ANGHEL                   
PREMIUL II – ADELINA TIMOFTE
PREMIUL III – SILVIU CONSTANTIN CIBOTARU
VALERIA BOLEA
MENTIUNE – LIGIA URITU
                   TEODORA SANDU
                   DUMITRITA BECCIEV

GRUPA 13 - 15 ANI

TROFEU GRUPA – CARMEN MUSTATA
PREMIUL I – ANA-MARIA BIGEA