music is the poetry of the air


LISTA CONCURENTI SI ORDINEA INTRARII IN CONCURS

 

 

             MUZICA POPULARA

GRUPA 11 – 14 ANI

  1. ANDREEA ANCHIDIN

Ca Moldoveanca Nu-i Nimeni

  1. ANDREEA PETREA

Sarba de demult

  1. CLAUDIA IVANCUTA

      M-o certat mamuca

  1. MADALINA NISCOVEANU

De la Naruja la vale

  1. MIRABELA LUNGU

      Badita-cu-sumanel

  1. SIDONIA HURDUBAIA

Dragu-mi-i in sat la joc

 

POP ROMANESC

MINI STAR

GRUPA 6 – 7 ANI

  1. ALEXIA PAIU

Vine iarasi circul

  1. ANA CATALINA ANDONIE

Terorista nr.1

  1. MARIA CHIRITA

     Stiu ce vreau

  1. SAMUEL MURGULET

Fata de la parter  

  1. STEFANIA GRIGORIU

Zbor, zbor

 

GRUPA 8 – 9 ANI

  1. ALESISIA IOANA RADU

      Cand uitati sa visati

  1. ANASTASIA PATRICHE

Spune-mi

  1. ARIANA LUNGU

Si azi voi canta

  1. GABRIEL CIULIN

Haiducul

  1. JULIA DOBREA

Iertare

  1. MARIA MIHAILA

Cui ii pasa de mine

  1. MATEI LEFTER

Sa fim copii

  1. PATRISIA BARNEA

Scrisoare catre Dumnezeu

  1. SARA CHIRIAC – 8 ANI

Sunt o  mica vedeta

JUNIOR

GRUPA 10 - 11 ANI

  1. ADELINA CREANGA

Fantanile albastre

  1. ADELINA TIMOFTE

Pentru ea

  1. ALEXANDRA MARDARE

Tot ce eu as vrea

  1. ANDREEA BICA                         

Intindeti mainile

  1. ANDREEA PETREA

Speranta

GRUPA  12 – 14 ANI

  1. ANTONIA MUNTEANU                                      

      Hora din Moldova

  1. DELIA DAMASCHIN                           

Asa cum vrei

  1. ELENA BERGHIU

Legenda sanzienelor

  1. MIRUNA BRATU

Un copil, o noua stea

       POP INTERNATIONAL

             JUNIOR

GRUPA 8 – 9 ANI

  1. ANASTASIA PATRICHE                            

Never give up

  1. DENIS TECARU                                   

   A Million Voices

  1. JULIA DOBREA                                    

Fight song

  1. MARIA MIHAILA                                    

   Smells Like Teen Spirit

  1. STEFANIA COCIUBAN                                     

     Beat It

GRUPA 10 - 12 ANI

  1. ADELINA CREANGA                                   

Clown

  1. ADELINA TIMOFTE                                    

Show must go on

  1. ALEXANDRU PREDA                                      

      Il mondo

  1. LIGIA URITU                                    

      Hello

  1. MADALINA NICOLE ANGHEL                                     

      Empty chairs at empty tables

  1. SILVIU CONSTANTIN CIBOTARU                                     

      I love rock'n roll

  1. TEODORA SANDU                                      

      Way To The Top

 

GRUPA  13 - 15 ANI

  1. ANA-MARIA BIGEA

      Earth song

  1. CARMEN MUSTATA                                           

Caruso